Kobiety i mężczyźni znacząco różnią się między sobą między innymi tempem metabolizmu, zapotrzebowaniem na poszczególne składniki odżywcze, a także natężeniem ćwiczeń, które wykonują. W związku z tym należy rozróżnić preparaty białkowe dla pań i dla panów, oferując im warianty o odpowiednim składzie.

Białko na odchudzanie dla dziewczyn – czy mogą je stosować mężczyźni?

Wysokiej jakości białko roślinne SlimMeNatural to produkt bardzo uniwersalny – mogą je stosować kobiety w różnym wieku, o różnym stanie zdrowia, a także nastolatki, kobiety ciężarne czy intensywnie trenujące. Ta odżywka białkowa dla kobiet została stworzona z wysokiej jakości hydrolizatów grochu – nie zawiera białka zwierzęcego, soi, żadnych niepotrzebnych barwników czy konserwantów, co sprawia, że ma w sobie jedynie czyste aminokwasy egzogenne.

Nie ma przeciwwskazań, aby ten preparat białkowy stosowali panowie pragnący zwiększyć podaż białka w swojej diecie. Jednak ze względu na różnice pomiędzy zapotrzebowaniem na białko kobiet i mężczyzn, w przypadku panów wskazane jest stosowanie nieco większych porcji produktu. W specjalnych odżywkach dla mężczyzn zazwyczaj wykorzystuje się hydrolizaty białka zwierzęcego – na przykład kazeinę, a także wzbogaca się je dodatkowo w witaminy, minerały czy inne składniki, które mają na celu uzupełnienie niedoborów wynikających z intensywnego trenowania.

Odżywka białkowa bez cukru – dlaczego warto ją stosować?

Najczęściej po białko na odchudzanie dla dziewczyn SlimMeNatural sięga płeć piękna, ponieważ jest ono specjalnie przystosowane do potrzeb aktywnych kobiet. Taka odżywka białkowa bez cukru wliczona w bilans kaloryczny pomoże uzupełnić dietę w odpowiednio wysoką ilość białka, mającą na celu utrzymanie uczucia sytości na dłużej i wpływanie na metabolizm, a tym samym sprawniejsze odchudzanie. Przy okazji takie proteiny w proszku są niezwykle łatwe do włączenia do codziennej diety. Z ich pomocą można przyrządzić omlet, naleśniki czy domowe ciasto, a także koktajl.

Odżywka białkowa dla kobiet może być stosowana codziennie, jako element zwyczajnej diety, szczególnie u osób intensywnie trenujących. Może wspomóc odchudzanie oraz kształtowanie się tkanki mięśniowej, co jest bardzo pożądane w przypadku trenujących kobiet. Oczywiście mężczyźni, którzy mają ochotę uzupełnić swoją dietę w białko pochodzenia roślinnego, również mogą sięgnąć po ten produkt. Jest niskokaloryczny i w pełni odpowiada potrzebom wielu grup kobiet – weganom, osobom uczulonym na soję lub białka mleka krowiego, chorującym na celiakię i innym. Głównymi różnicami pomiędzy białkiem przeznaczonym do stosowania przez kobiety, a tymi dla mężczyzn, jest źródło pochodzenia protein, stosowanie w męskich odżywkach licznych dodatków, na przykład w postaci cukrów, a także wielkość dziennych porcji. Odżywka proteinowa dla kobiet może być jednak z powodzeniem stosowana również u mężczyzn, ponieważ jej skład jest niezwykle uniwersalny, pozwalający osiągnąć odpowiednie rezultaty dietetyczne u obu płci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here