Tegoroczną nowością medycyny estetycznej jest zabieg ONDA, który umożliwia bezinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrnienie skóry. ONDA oferuje imponującą skuteczność i już po pierwszym zabiegu daje widoczne efekty. Trudno więc wskazać równie skuteczne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szczupłej sylwetce.

  1. 1. W jaki sposób przebiega zabieg ONDA?
  2. Jak przygotować się do zabiegu?
  3. Ile kosztują zabiegi ONDA?

Jeżeli więc interesuje cię wyszczuplanie lub redukcja cellulitu, zapoznaj się z możliwościami tej wyjątkowo efektywnej i bezinwazyjnej metody.

W jaki sposób przebiega zabieg ONDA?

Niezaprzeczalnymi zaletami tego typu zabiegów jest to, że oferują szybkie ujędrnianie skóry. Po zabiegu nie trzeba poddawać się długiej rekonwalescencji, co zazwyczaj jest niezbędne przy innych metodach. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej technologii Coolwaves. Ta światowa nowość opiera się na specjalnych mikrofalach. ONDA wykorzystuje ich selektywne działanie na tkankę tłuszczową. Dzięki zastosowaniu częstotliwości wynoszącej 2,45 GHz, zabieg jest całkowicie bezpieczny. Nawet pojedyncze skorzystanie z zabiegu pozwala uzyskać efekt na całej podskórnej warstwie tłuszczowej, dlatego zdaniem osób, które miały już okazję z tego skorzystać, jest to najlepsze rozwiązanie. Można je polecić pacjentom, którzy chcą poddać się bezbolesnemu usuwaniu tłuszczu. Cały zabieg trwa maksymalnie do 40 minut.

Jak przygotować się do zabiegu?

Mogłoby się wydawać, że tak skuteczny zabieg onda będzie wymagał specjalnego przygotowania. W praktyce natomiast nie jest to konieczne, a jedyne zalecenia opracowane z myślą o osobach, które będą korzystały z ONDA to pamiętanie o piciu dużych ilości wody. Warto również przynajmniej na tydzień przed planowanym zabiegiem zrezygnować ze stosowania balsamów i kremów nawilżających. Bezpośrednio po zabiegu dobrze jest przejść na trzydniową dietę, która będzie charakteryzowała się obniżoną zawartością kalorii i tłuszczy. Na szczęście wszystkich niezbędnych informacji na temat ONDA udzielą ci specjaliści zatrudnieni w Pracownicy Wdzięku i Urody, w której dostępna jest ta bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji.

Ile kosztują zabiegi ONDA?

Biorąc pod uwagę wysoką skuteczność zabiegów oraz to, że są całkowicie bezpieczne, ich ceny prezentują się wyjątkowo przystępnie. W przypadku małych partii ciała (a więc tych, których powierzchnia nie przekracza 450 cm2), koszt pojedynczego zabiegu to zaledwie 1500 złotych. Wybierając natomiast pakiet składający się z 4 zabiegów możesz dodatkowo zaoszczędzić. Aktualne ceny wszystkich typów zabiegów znajdziesz na stronie kliniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here