Bieżnia jest urządzeniem uniwersalnym i często wybieranym przez miłośników fitness, oraz siłowni. Pięknie wymodelowane ciało i zdrowie, to rzeczy, o które bez wątpienia zadba bieżnia Spokey Auris. Bieżnia elektryczna to innowacyjne rozwiązanie, które pomoże Ci zadbać o kondycje Twojego serca, układu oddechowego i odpowiednią ilość tkanki tłuszczowej w organizmie, której nadmierne odkładanie, może być przyczyną wielu schorzeń.

System składania sprzętu, pozwoli umieścić ją zarówno w szafie, jak i pod łóżkiem. Dzięki temu, że bieżnia jest składana, zajmuje mało miejsca i nie zabiera wolnej przestrzeni w Twoim domu. Dodatkowym atutem bieżni elektrycznej Spokey Auris jest cicha praca, która pozwala na spokojny trening.

Dlaczego warto kupić bieżnie domową?

Bieżnia domowa to idealne rozwiązanie dla domatorów. Bez konieczności wychodzenia z domu, oraz kupowania karnetu na ćwiczenia. To inwestycja, która pozwoli zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie zadbać o Twoje zdrowie. Po całym dniu spędzonym w pracy, czy na uczelni, mało, kto ma siłę i ochotę, aby wybrać się na siłownię. Bieżnia elektryczna Spokey Auris wymodeluje poszczególne partie ciała, wzmocni wydolność serca, poprawi kondycję oraz wzmocni Twoje łydki i uda. Maszyna dostosuje się do każdego pomieszczenia. Dzięki możliwości składania i rolkom transportowym, sprzęt rozłożysz w wybranym przez siebie miejscu, a po zakończonym treningu wstawisz w dowolnym pomieszczeniu. Jej nowoczesny wygląd i klasyczna kolorystyka sprawi, że bez problemu dopasuje się do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

Nowoczesność i design

Nowoczesna bieżnia Spokey Auris posiada w zestawie smartband, który pomoże Ci w personalizacji Twojego treningu. Dzięki niemu, bez problemu dobierzesz rodzaj i częstotliwość ćwiczeń, dostosowanych do Twoich możliwości. Opcja sterowania gestami, pozwala sterować różnymi funkcjami bieżni, np. przyspieszyć ją, lub zwolnić. Kolejną zaletą jest możliwość dostosowania prędkości do rytmu serca. Nie zmęczysz się za szybko, a trening będzie bardziej efektywny. Dodatkową opcją nowoczesnej bieżni jest możliwość trenowania z innymi użytkownikami. Wystarczy, że na swoim smartfonie zainstalujesz aplikację GFit. Ciągła rywalizacja to dodatkowa atrakcja w czasie treningu, która z pewnością pozwoli Ci na bardziej efektywny trening. W aplikacji można także wybrać plany treningowe oraz kontrolować swoje posty treningowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here