W tym zabieganym świecie wszyscy potrzebujemy wyjątkowo dbać o swoją formę i zdrowie. Potrzebujemy łatwego dostępu do miejsc i narzędzi, które nam to umożliwią. Dlatego sieć siłowni rośnie w siłę. Wybieraj spośród wielu zajęć fitness i treningów siłowych, odwiedzając stołeczne siłownie, zlokalizowane w wielu miejscach. Nawet w centrum handlowym blisko Ciebie. Siłownie Warszawa? Kluby fitness Zdrofit oferują łatwy dostęp do ćwiczeń w wielu miejscach stolicy.

Siłownie Warszawa

Zdrofit to sieć klubów fitness, która oferuje szeroki wybór zajęć. Zarówno dbanie o kondycję, jak i ładną sylwetkę staje się bardzo łatwe. W tej sieci siłowni zadbasz o każde partie mięśni, wymodelujesz brzuch, nogi, ramiona. Osiągniesz każdy swój cel. Pomogą Ci w tym nie tylko różne zajęcia fitness, ale też treningi personalne czy zajęcia specjalistyczne i wytrzymałościowe. Zdrofit już od kilku lat stale rozwija sieć swoich siłowni na terenie Warszawy. Jest to fabryka formy, która zmienia Twoje ciało i samopoczucie, umożliwiając trening wielu różnych sportów i ćwiczeń. Pamiętaj, że najlepsze rezultaty osiągniesz, trenując regularnie. Dlatego kup karnet miesięczny i zacznij dbać o siebie już dziś.

Sieć klubów fitness w Warszawie

Zdrofit to polska sieć klubów, która w Warszawie posiada ich aż kilkadziesiąt. Każdy z klubów to inna specyfika miejsca i inny zakres zajęć. Jednak wszystkie w największym stopniu dbają o Twoje zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie. Dlatego, jeśli naprawdę chcesz o siebie zadbać, sprawdź ofertę, jaką proponuje Ci każdy klub. Mieszkasz w zachodnim rejonie stolicy — sprawdź ofertę klubu na Ursusie. Mieszkasz na południu — sprawdź ofertę klubu Stegny.

Zajęcia fitness Zdrofit Ursus

Klub na Ursusie wyróżnia się przyjazną atmosferę. Pomimo że jest dość kameralny, proponuje szeroką ofertę zajęć fitness. Możesz skorzystać z zumby, jogi czy tbc. Ponadto klub oferuje dostęp do sauny czy salę zabaw dla dzieci. Znajduje się w nim także strefa wolnych ciężarów i bogato zaopatrzony bar ze zdrowymi przekąskami. Sprawdź pełną ofertę siłownia Ursus Warszawa.

Zdrofit Warszawa Stegny

W klubie na Stegnach poza strefą wolnych ciężarów czy bogatą ofertą zajęć fitness znajdziesz także Indoor Cycling. To doskonale przygotowana strefa rowerów stacjonarnych, z którymi poprawisz swoją kondycję. Poza tym również znajdziesz tu FitBar, a na miejsce możesz dojechać samochodem, pozostawiając go na bezpłatnym parkingu hotelowym. Zobacz więcej na siłownia Sadyba.

Trener personalny i zajęcia na terenie klubu

Karnet sieci Zdrofit uprawnia Cię do korzystania ze wszystkich jego klubów. Możesz więc korzystać z różnych zajęć na każdej siłowni. Niektóre z klubów oferują także squash czy basen, odpowiadając na potrzeby mieszkańców Warszawy. Niezależnie jaki karnet wybierzesz otrzymasz też wprowadzające spotkanie z trenerem personalnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here