Elektryczny rower miejski to alternatywa dla tradycyjnych środków komunikacji i rowerów z napędem nożnym. Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy jeździć tradycyjnym rowerem, a zdecydowanie chcemy zamienić auto lub busa na inny rodzaj pojazdu – wówczas rower damski w wersji elektrycznej będzie idealny kiedy chcemy dojechać do pracy lub np. na umówione spotkanie.

Elektryczny rower miejski to alternatywa dla tradycyjnych środków komunikacji i rowerów z napędem nożnym. Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy jeździć tradycyjnym rowerem, a zdecydowanie chcemy zamienić auto lub busa na inny rodzaj pojazdu – wówczas rower damski w wersji elektrycznej będzie idealny kiedy chcemy dojechać do pracy lub np. na umówione spotkanie. To też optymalny sposób na poruszanie się w mieście w ciepłe, letnie dni, kiedy pogoda dopisuje i chcemy cieszyć się urokami lata.

Jaki rower damski warto wybrać do poruszania się po mieście?

Do poruszania się po mieście warto wybrać rower z napędem elektrycznym, który łączy w sobie zalety pojazdów elektrycznych i możliwość przebywania na świeżym powietrzu. Rower elektryczny miejski można kupić już w kwocie do 3 tys. złotych, choć takie modele mogą mieć nieco słabsze materiały i sporo ważyć. W porównaniu do droższych rowerów elektrycznych mogą też posiadać niewielki zasięg jaki można przejechać ze wspomaganiem. Czasami problematyczna jest również gwarancja na zakupiony sprzęt, dlatego poleca się droższe modele, które, co prawda są znacznym wydatkiem, ale biorąc pod uwagę fakt, że będą służyć przez wiele lat, można uznać, że stanowią dobrze zainwestowane środki.

Rowery elektryczne – idealne do poruszania się po mieście

Rower z napędem elektrycznym dla kobiety dostępny jest w wielu wersjach, co odpowiada m.in. jakości i ma wpływ na cenę. Warto zwrócić uwagę na kwestie techniczne, ponieważ to one decydują o sposobie poruszania się i komforcie. Przede wszystkim istotne znaczenie ma dobry, tylny napęd do roweru elektrycznego, czyli zestaw, w skład którego wchodzą: akumulator, silnik, sterownik, czujniki, panel sterujący itd. Modele w cenie poniżej 3 tys. złotych mogą mieć w praktyce silnik lub komponenty o niższej jakości, co wpływa na jakość jazdy oraz na awaryjność.

Szukając dobrego roweru do poruszania się w mieści warto wybrać model elektryczny, który posiada dobry napęd elektryczny wraz z silnikiem napędzanym prądem z baterii. Na wygodę codziennej jazdy ma wpływ także elektroniczny kontroler pracy układu wspomagania. Na rynku można znaleźć wiele tego typu wersji, ale warto wziąć pod uwagę także takie kwestie jak zaopatrzony w baterię litowo-jonową oraz silnik, który znajduje się w piaście. Dzięki temu nie ma konieczności ładowania baterii po każdej zakończonej przejażdżce.

Muvike City – idealny rower elektryczny dla kobiety

Panie, które chcą znaleźć idealny rower do poruszania się po mieście powinny sięgnąć po model Muvike City. To rower dostosowany dla młodszych i starszych osób z uwagi na znaczne obniżenie ruchliwości. Jeśli, więc z powodów zdrowotnych nie jesteśmy w stanie regularnie pedałować – warto wybrać rower Muvike.

To też idealny pojazd dla seniorek, które nie chcą poruszać się samochodami ani innymi tego typu pojazdami, lub nie mają do tego uprawnień. Rower podczas jazdy cały czas pokazuje zasięg rzeczywistej aktywności na wskaźniku poziomu wspomagania.

Damski rower elektryczny do jazdy po mieście Muvike City posiada też kontroler z wyświetlaczem LCD S900, dzięki czemu wygodnie pokazuje prędkość jazdy oraz dystans. Co więcej, Muvike City posiada też tempomat, a wygodę zapewnia obsługa joystickiem.

Rower elektryczny miejski Muvike City cechuje minimalistyczny design

Jeśli chodzi o design i wygląd zewnętrzny, czyli kwestie na które również zwracamy uwagę na co dzień, to model Muvike City wyróżnia się czarno – białym, ponadczasowym designem i minimalizmem jeśli chodzi o inne elementy dekoracyjne. Prostota sprawia, że wygląda elegancko, jest uniwersalny i ponadczasowy, a ponadto jest lekki, gdyż waży tylko 24 kg. Mogą się nim poruszać osoby o wadze do 120 kg.

Wygodę jazdy w mieście zapewnia też nowoczesna, 17 calowa rama z regulacją wzrostu – od 152 do 187 cm wzrostu. Ergonomiczna konstrukcja wpływa na wygodę jazdy i możliwość przyjęcia przez rowerzystę pozycji optymalnej dla komfortu i właściwej postawy ciała. Dzięki temu niezależnie od wieku, płci lub wagi można swobodnie i wygodnie przemieszczać się rowerem w przestrzeni miejskiej, nie obawiając się o zdrowie kręgosłupa i innych części ciała.

Do wykonania ramy w nowoczesnym modelu Muvike City zastosowano aluminium, które stanowi optymalny wybór jeśli chce się uzyskać kompromis miedzy wagą, sztywnością i ceną pojazdu. Dlatego zyskuje się pewność, że wybór tego typu roweru będzie dobrą inwestycją na wiele lat.

Idealny rower miejski dla kobiety

Przeczytaj również: Miejski rower z napędem elektrycznym – HIT 2021

Kupując dobry rower miejski dla kobiety warto wybrać model, który z powodzeniem będzie służyć przez wiele lat, o wysokiej jakości zastosowanych elementów i niskiej awaryjności. Ma to znaczenie wówczas kiedy porusza się nim osoba w starszym wieku lub taka, która z powodu ograniczeń zdrowotnych nie może jeździć tradycyjnym rowerem z pedałami. Decydując się na zakup w renomowanym sklepie i wybierając taki model jak np. Muvike City można zamówić dostawę do domu. Co istotne, sam montaż roweru w domu jest łatwy i nie wymaga dużej ilości czasu. Do przesyłki dołączony jest też specjalny film instruktażowy, który pokazuje jak szybko i bezproblemowo zamontować poszczególne części.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here